Dom

Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd

Certifications
Chiny Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Certyfikaty
Customers Reviews
Spędziłem naprawdę dobry rok z tak odpowiedzialnym i bardzo uroczym sprzedawcą jak ty.

—— Ivan

Maszynka do tatuażu działa bardzo dobrze, a tusze są piękne

—— Filip MALET

jakość produktów jest bardzo dobra, współpracujemy od ponad 10 lat, produkty wysokiej jakości i dobra obsługa. Krem odrętwiający do tatuażu jest bardzo, bardzo dobry, nasi klienci bardzo to lubią, pigment. maszyna również jest dobra. z całą wysoką jakością.

—— Elizna Republika Południowej Afryki

Im Online Czat teraz

Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd
Fabryka Linia produkcyjna Gabinet Drukowanie linii logo Magazyn Linia maszynowa Linia maszyn 2 Szkolenie firmowe Targi Urody 2021 Targi piękności w Kantonie

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : F&E,L&V,BM&W,Co&Co,YC,G.KOU
Ilość pracowników : >200
Coroczne wyprzedaże : 7Million-13 Million
Rok założenia : 01
pc Export : 80% - 90%

Założona w 2005 roku, jest profesjonalnym producentem i eksporterem zajmującym się projektowaniem, rozwojem i produkcją produktów do makijażu permanentnego.Główne produkty: maszyny do makijażu permanentnego, igły, długopisy ręczne, jednorazowe długopisy microblading, ostrza, pigmenty, skórki do ćwiczeń, zaciski ze złotym środkiem, ołówki do brwi, kubki z atramentem itp.

Znajdujemy się w Kantonie, z dogodnym dostępem do transportu.Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie.

Możemy również zaoferować usługę OEM dla Ciebie i dostosować produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami. Zajmując powierzchnię 1000 m2 metrów kwadratowych, mamy teraz ponad 100 pracowników, roczna sprzedaż przekracza 1 000 000 USD i obecnie eksportujemy 50% naszych produktów na całym świecie .Nasze dobrze wyposażone obiekty i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwalają nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta. W wyniku naszych wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży docierającą do Azji Południowo-Wschodniej i Europy. jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, prosimy o kontakt.Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie w najbliższej przyszłości udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie.

 

 

W wyniku naszych wysokiej jakości produktów i wyjątkowej obsługi klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży docierającą do Azji Południowo-Wschodniej i Europy.

 

Chiny Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd profil firmy 0

Chiny Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd profil firmy 1

Chiny Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd profil firmy 2

 

Chiny Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd profil firmy 3

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Allen

Tel: 86--18565509466

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)