Dom

Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd

Certifications
Chiny Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd Certyfikaty
Customers Reviews
Spędziłem naprawdę dobry rok z tak odpowiedzialnym i bardzo uroczym sprzedawcą jak ty.

—— Ivan

Maszynka do tatuażu działa bardzo dobrze, a tusze są piękne

—— Filip MALET

jakość produktów jest bardzo dobra, współpracujemy od ponad 10 lat, produkty wysokiej jakości i dobra obsługa. Krem odrętwiający do tatuażu jest bardzo, bardzo dobry, nasi klienci bardzo to lubią, pigment. maszyna również jest dobra. z całą wysoką jakością.

—— Elizna Republika Południowej Afryki

Im Online Czat teraz

Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
firmaPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2 companyPics.title3 companyPics.title4 companyPics.title5 companyPics.title6 companyPics.title7 companyPics.title8 companyPics.title9
Fabryka Linia produkcyjna Gabinet Drukowanie linii logo Magazyn Linia maszynowa Linia maszyn 2 Szkolenie firmowe Targi Urody 2021 Targi piękności w Kantonie

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : F&E,L&V,BM&W,Co&Co,YC,G.KOU
Ilość pracowników : >200
Coroczne wyprzedaże : 7Million-13 Million
Rok założenia : 01
pc Export : 80% - 90%

Założona w 2005 roku, jest profesjonalnym producentem i eksporterem zajmującym się projektowaniem, rozwojem i produkcją produktów do makijażu permanentnego.Główne produkty: maszyny do makijażu permanentnego, igły, długopisy ręczne, jednorazowe długopisy microblading, ostrza, pigmenty, skórki do ćwiczeń, zaciski ze złotym środkiem, ołówki do brwi, kubki z atramentem itp.

Znajdujemy się w Kantonie, z dogodnym dostępem do transportu.Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie.

Możemy również zaoferować usługę OEM dla Ciebie i dostosować produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami. Zajmując powierzchnię 1000 m2 metrów kwadratowych, mamy teraz ponad 100 pracowników, roczna sprzedaż przekracza 1 000 000 USD i obecnie eksportujemy 50% naszych produktów na całym świecie .Nasze dobrze wyposażone obiekty i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwalają nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta. W wyniku naszych wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży docierającą do Azji Południowo-Wschodniej i Europy. jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, prosimy o kontakt.Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie w najbliższej przyszłości udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie.

 

 

W wyniku naszych wysokiej jakości produktów i wyjątkowej obsługi klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży docierającą do Azji Południowo-Wschodniej i Europy.

 

Chiny Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd profil firmy 0

Chiny Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd profil firmy 1

Chiny Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd profil firmy 2

 

Chiny Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd profil firmy 3

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Glamour Beauty Cosmetics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Allen

Tel: 86--18565509466

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)